Kadeřnictví

 

Dlouhé, polodlouhé vlasy, mikáda a další... Sledujeme současné trendy, rádi poradíme a najdeme střih přímo na Vás.
Dámský střih

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • Dlouhé, polodlouhé vlasy, mikáda a další… Sledujeme současné trendy, rádi poradíme a najdeme střih přímo na Vás.

 

Dámský střih – krátké vlasy
 • Krátké moderní střihy i ověřená klasika.

 

Pánský střih
 • Pánské střihy nůžkami, strojkem i seřezávačem. Na vyžádání Vám zkrátíme i vousy.

 

Dětský střih
 • I Vaše děti potřebují speciální péči. Naučí se, jak se o své vlásky starat a ještě jim to bude slušet. Poté si můžou pohrát v dětském koutku a za odměnu dostanou bombón.

 

Barvení, melír a další techniky
 • Pro barvení používáme pouze špičkové produkty od značky INTERCOSMO. Barvy jsou šetrné k vlasům a jsou testovány nejlepšími kadeřníky.

 

Foukaná – styling
 • S přípravkami od INTERCOSMO poskytneme Vašim vlasům maximální péči. Vytvoříme Vám účes, který vydrží.

 

 

Trvalá
 • Jedná se o posilující preparaci, která je určená na všechny typy vlasů. Podle typu a přání klienta je možné použít preparaci pro přirozené vlny či pevné výrazné vlny.

 

Společenský účes
 • Svatební, plesové i účesy na večírky všeho druhu.

 

Pečující rituály
 • Rituály začínají diagnostikou vlasů a vlasové pokožky. V závislosti na typu vlasů a vlasové pokožky navrhneme klientovi tu nejvhodnější variantu.

 

 

Služby – ojedinělý program Voilá IQ

Propojení barevné diagnozy a morfologického typu – tvaru obličeje. Určíme a vyhodnotíme účes na míru, nejvhodnější odstín pro váš typ, s ohledem na barvu očí, pleti a obočí. Tato exkluzivní metoda přichází na tvar obličeje a určuje zákonitosti, které pomohou vybrat vhodný střih a zajímavou barvící techniku. Spolupráce s kadeřníkem a vizážistou je interaktivní. Klient/ka aktivně zasahuje do procesu tvoření, vybírá typ účesu s ohledem na potřeby, zájmy, profesi. Vnímáme i kvalitu a kondici vlasů a přizpůsobíme střih a úpravu tak, aby byla pro zákaznici co nejvhodnější.

Vlasová diagnoza je zásadní a důležitá – vycházíme z dispozic klienta – stav pokožky, kvalita vlasů. Před zrcadlem probereme a nabídneme možnosti  variantu účesu. Např. pouze střih podpořený atraktivní barvící technikou nebo permanentní styling pro jemné vlasy bez obejmu. Možností je celá řada.

Naše vlasová kosmetika je maximálně šetřící permanentní barva se speciálním složením zajišťuje lepší pronikání barevných pigmentů do vlasů a zajišťuje stabilitu. Velmi oblíbené jsou přelivové barvy Nutriluxbez amoniaku, zajišťuje krytí šedivých vlasů až 60%, vysoký lesk, výživu, hydrataci ve 3 min – nabízí voilá color kult v 10 odstínech, jsou vhodné i pro domácí péči.

Poškozené vlasy, oslabené barvením, preparací, nevhodnou péčí ošetříme.

Nabízíme ojedinělou rekonstrukci ve 3 fázích, tzv. keratinová péče

 

 • mořský kolagen a keratin se zavádí do vlasového vlákna
 • posilující olej – vyovnává a hydratuje vlákno do hloubky
 • kyselinotvorná maska – vyrovnává hydrolipidovou kuru na povrchu pokožky, posílí kořen až do hloubky.

Výsledný efekt je úžasný, vlas je hladký, hydratovaný, účes vzdušný.

CENA: 750 – 1350,- Kč

Domácí péče s kvalitní vlasovou kosmetikou je nejdůležitější!

Produkty – šampony a balzámy jsou EKS, vyráběny tzv. studenou cestou z mořských řas a minerálů.

Naprosto unikátní péče je univerzální mořské bahno bahno připravené k použití po délce a konečků vlasového vlákna. Hydratuje do hloubky, rozvíjí tak očisťující účinek a snižuje produkci mazu.

EKS – TALASSO THERAPY – nabízí rovněž eterické oleje pro vlasové anomálie, např. pokožku s lupy, citlivou pokožku, padání vlasů, maštění.

mořský kolagen a keratin se zavádí do vlasového vlákna

 • posilující olej – vyovnává a hydratuje vlákno do hloubkyselinotvorná maska – vyrovnává hydrolipidovou kuru na povrchu pokožky, posílí kořen až do hloubky.

Výsledný efekt je úžsný, vlas je hladký, hydratovaný, účes vzdušný.

 

Domácí péče s kvalitní vlasovou kosmetikou je nejdůležitější! Produkty – šampony a balzámy jsou EKS, vyráběny tzv. studenou cestou z mořských řas a minerálů. Naprosto unikátní péče je univerzální mořské bahno bahno připravené k použití po délce a konečků vlasového vlákna. Hydratuje do hloubky, rozvíjí tak očisťující účinek a snižuje produkci mazu. EKS – TALASSO THERAPY – nabízí rovněž eterické oleje pro vlasové anomálie, např. pokožku s lupy, citlivou pokožku, padání vlasů, maštění.

Dále záleží na typu Vašich vlasů. Máte-li jemné vlasy, které Vám plihnou – doporučujeme permanentní styling. Tato úprava je velmi přijatelná pro všechny typy rovných vlasů, protože je šetří a vytváří efekt, který je velmi přirozený.
Můžeme Vám nabídnout také klasickou preparaci – trvalou. Současná profesionální vlasová kosmetika je velmi šetrná a nabízí řadu ošetření během aplikace přípravku a také následnou regeneraci a péči. Šikovná kadeřnice Vám vysvětlí vlastnosti doporučeného přípravku a jeho použití i doma a to je servis, co žádný přibalený leták ani prodavačka v drogerii nedokáže. Vlnité vlasy, ať už přirozeně zvlněné nebo získané, často trpí suchostí a nedostatkem lesku. Kvalitními přípravky lze mnohého docílit. Péče začíná vždy s kvalitním šampónem. Jeho konzistence dodá vlasům patřičnou hydrataci a pružnost. Dále můžete využít různé typy regenerace, které jsou buďto v pěně nebo jako spray. Aplikace je velmi rychlá, účinná a praktická, protože se nesplachuje.
Jestliže jste se rozhodli změnit styl pouze příležitostně je vhodné dodat vlasům pohyb a volnost. Kadeřnice Vám pomocí kulatého kartáče, kulmy nebo žehličky na vlasy vytvoří nevšední a zajímavý účes, který podtrhne a zvýrazní Vaší osobnost. Za pomoci gelů, vosků a laku budou Vaše vlasy lesklé, pružné a ještě vyživované, protože použité přípravky obsahují pěstící látky.

<< zpět na přehled služeb