Služby

NAŠE SLUŽBY

Toužíte po krásném a moderním účesu? Kadeřnický salon René Olivier v Praze 7 Vám nabízí střih, styling a kreativní barvení, které přesně padnou vašemu stylu. Kromě kadeřnických služeb nabízíme také kosmetiku a poradenství vizážistky. Pro odvážné jsme připravili ojedinělý program „Od hlavy až k patě“, v rámci kterého můžete absolvovat celkovou změnu image.

Střih

Kvalitní střih je nejdůležitější. Naši kadeřníci mají dlouholeté zkušenosti a jsou pravidelně školeni zahraničními lektory a technology, sledují módní trendy a styly. Rádi vyslechneme vaše přání a střih přizpůsobíme vašim možnostem.
Více info

Barvení & Melír
Při barvení používáme výhradně profeionální barvy FRAMESI – FRAMCOLOR, dále také maximálně šetrné přípravky ECLECTIC – CARE s oleji a keratinem, bez amoniaku a parfemace.

Foukaná – styling

Přirozený styling kosmetikou FOR-ME s ochranou proti smogu a vhodnou fixací modeluje a upravuje hladké, vlnité, nepoddajné vlasy.

Preparace – trvalá

Vhodná pro všechny typy vlasů-normální, jemné, ale i odolné a barvené. Doporučujeme permanentní styling, který pro své složení vlas nezatíží a vytvoří požadovaný přirozený efekt.

Společenský účes

Svatební, společenské účesy pro nejrůznější příležiosti, ale také extravagantní styling – žehličkou, kulmou.

Speciální ošetření

MORPHOSIS je řada profesionálních produktů pro ošetření různých typů vlasů a vlasové pokožky. U vlasu obnovuje strukturu, regeneruje, posiluje a chrání.

Kosmetika

Nabízíme celkové ošetření pleti kvalitní kosmetikou Rosa Graf, která je vhodná jak pro ženy tak i pro muže.

Více info

Poradenství

Určíme a vyhodnotíme účes na míru, nejvhodnější odstín pro váš typ, s ohledem na barvu očí, pleti a obočí.

„Nic nedělá ženu krásnější než víra ve vlastní krásu.“

Sophia Loren

SPOLUPRÁCE S ČASOPISEM TINA

Od června 2020 jsme součástí projektu – FANDÍME ODVÁŽNÝM ŽENÁM – časopisu TINA. Čtenářky časopisu, které chtějí změnu účesu, líčení, šatníku, se přihlašují do redakce a jsou pečlivě vybírány. U nás v salonu pak probíhá konzultace, doporučení střihu, barvy, stylingu. Na proměnách spolupracují všichni kadeřníci – nejvíce Aneta a Bára.

OBLÍBENÉ ZNAČKY

Na ně prostě nedáme dopustit.

STŘIH

 • DÁMSKÝ STŘIH
  inspirací nám je italská technika střihu, zdánlivá jednoduchost, ale efektní pro svou nadčasovost.
  Střih přizpůsobíme kvalitě vlasů, tvaru obličeje, stylu.
 • PÁNSKÝ STŘIH
  Klasický střih nůžkami, strojkem, seřezávačem. Na vyžádaní vám zkrátíme i vousy.
 • DĚTSKÝ STŘIH
  I vaše děti potřebují zvláštní péči a dobrý střih. Uvědomí si jak je to příjemné být u kadeřníka a nemít strach z nůžek.
  Odměnou jim bude hra v dětském koutku, sladkost nebo obrázek.

BARVENÍ

 • PERMANENTNÍ BARVA GLAMOUR – snížený obsah amoniaku, 100% krycí schopnost. Nabízí kreativní možnosti barvení a kombinaci odstínů. Svým složením má pozitivní vliv na vlasy a pokožku.
 • BARVA TÓN V TÓNU ECLECTIC – neobsahuje amoniak, parfemaci ani agresivní látky. Je jemná, zintenzivní odstín.
 • BARVA ECLECTIC CARE – maximálně šetrná bez amoniaku obohacená o vitamíny a keratin.
 • ČISTÉ PIGMENTY – jedinečné složení s regeneračními a silně hydratačními účinky. Posiluje vlas už v průběhu barvení, zvyšuje intenzitu odstínu, vhodné pro módní efekty.
 • DECOLOR B – vhodný k odbarvení vlasu, melír, balayage, ombre a další techniky. S respektem k vlasu a k pokožce zesvětlí v požadovaný odstín.

ZMĚNA IMAGE

TOTAL STYLE LOOK
Ojedinělý program „od hlavy až k patě“

Servis vynikajících kadeřníků, vlasová diagnostika, styling, barva. Vše v přímé spolupráci s klientem. Profesionální péče.

Vybíráme na základě přání, potřeb a dispozic střih a barvu. Nalézáme způsob jak vyzdvihnout vaší osobnost. Podtrhnout a zvýraznit vaši krásu.

Na proměny a změny se specializuje kadeřnice Bára.

Navazující služby

Na základě individuálního poradenství doporučíme líčení – správný výběr kosmetiky, vhodný make-up. Je možno využít i služeb vizážistky pro vaše běžné i důležité chvíle. Svatby, plesy, párty nebo jen rychlé, tzv. expres líčení během návštěvy kadeřnictví.

Nová exklusivní metoda COLOR IN nabízí zcela osobitou barevnou kompozici, která dodá každé ženě oslňující krásu vlasů, podtrhne barvu obočí a nechá vynikout barvu očí a její tvář. Inspirací je příroda, 4 odlišné dominantní typy vycházejí z barev kamenů-nerostů (ametyst, koral, akvamarín, jantar) – vytváří odlišné světlo a různé barevné odlesky. V typologii vycházíme z dotazníků a z důkladné konzultace viz letáček TVOJE KARTA.

KOSMETIKA

Nabízíme celkové ošetření pleti kvalitní kosmetikou Rosa Graf, která je vhodná jak pro ženy tak i pro muže. Součástí základního ošetření je masáž, hloubkové čištění pleti, mechanický peeling, zklidňující maska, ozonizace pleti a aplikace séra proti vráskám.

Poskytujeme péči pro mládež v období dospívání, která je složena z hloubkového čištění a speciálních bylinných zábalů.

Mezi doplňkové služby patří například depilace voskem nebo elektrickou pinzetou.

Oblíbeným doplňkem k péči o pleť jsou i parafínové zábaly a masáže rukou.

Prodej kosmetiky a poradenství v péči o pleť.

 

Kontakt
Kosmetika
Ivana Němečková
telefon: +420 607 267 765